Участие в Хенд Мейд Фест НДК- София 30ноември-5декември
Тази година Ателие Орфей ще участва на изложението Хенд Мейд Фест НДК, което ще се проведе от 30 ноември до 5 декември.
https://www.facebook.com/handmadefest/
Ще
участват много майстори от цялата страна. Уникални изделия, създадени с
много любов. Направете празника си истински с незабравими подаръци за
вас и вашите близки.
Ще ви очаквам на втория етаж до ескалаторите.